Zmień perspektywę razem z nami.

Kierując się wiedzą, osobistymi doświadczeniami z akrobatyką oraz współczesnym, szeroko pojętym dobrym wzornictwem, projektujemy wszystko, czego potrzebuje człowiek, który lubi od czasu do czasu oderwać się od ziemi. Tworzymy produkty, które pomagają w postępach, a jednocześnie porywają wizualnie.

Nasze prawie 10 letnie doświadczenie w branży Aerial sprawia, że znamy potrzeby każdej ze stron. Wiemy czego potrzebuje osoba początkująca rozpoczynająca treningi, a czego profesjonalista czy artysta cyrkowy. Chcielibyśmy aby sale treningowe do Aerial nabrały barw a razem z nimi pozytywnej energii do treningów i rozwoju kursantów!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Made in Europe!

Duża część naszych produktów od początku do końca wytwarzana jest w naszym kraju, jest bezpieczna dla każdego, nawet z małym doświadczeniem, kto chce spróbować bardziej dynamicznej formy ruchu jaką jest aerial. Naprawdę warto spróbować!

Niebanalny design!

Trenuj tak, jak Ci się podoba - i na sprzęcie, który Ci się podoba. Projektujemy szarfy, koła i akcesoria do aerial, które w mig stają się ulubionymi. Obiecujemy, że nie będziesz się z nimi rozstawać!

Świetny basic. Limitowane edycje

Zamiłowanie do pięknych przedmiotów, frajda z ruchu i wiara, że dobra jakość zawsze się obroni - to filary, którymi kierujemy się w ADAPRO.

Metka specjalistów

Nasze szarfy projektowane są przez specjalistów z Federacji Aerial Dance Association, testowane przez zrzeszonych trenerów oraz zawodników z całej Polski.