Kolekcja Kosmos

Bądź w swoim żywiole! Gwiazdy, kosmos, chmury, eter, droga mleczna, nieboskłon i czwarty pasażer Nostromo – kolekcja Niebo to printy, dla których inspiracją jest wszystko, co wysoko, ponad głowami i górami. A trochę tego jest! Inspiracja patrzy na nas z góry, a że my do góry nogami lubimy być nieustannie – wena nas nie opuszcza i wypełnia szczelnie tę kategorię. Z czego bardzo się cieszymy!

Cała kolekcja Kosmos bazuje na naszym materiale Ada Pro – cienkim oraz mało rozciągliwym.

Szarfy drukowane to nasze guilty pleasure – i coś, czego na rynku aerialowym w Polsce jest zdecydowanie za mało. Jesteśmy przekonane, że pokochacie je tak, jak my, a szarfa, powieszona w salonie, sypialni, czy pokoju dziecięcym, stanie się jego główną ozdobą, a nie czymś, co po treningu chcemy schować na dno szafy. Wierzymy, że to ma znaczenie. A do zestawu złożonego z ulubionej sukienki, kubka do kawy i sklepu osiedlowego, warto dodać i szarfę.

Szarfy z kolekcji KOSMOS mają zarówno basicowe, ponadczasowe printy, jak i unikalne, limitowane kolekcje, do których tworzenia zapraszamy artystów. Jeśli szukasz szarfy, której nie ma (prawie) nikt, jedynej takiej, wysokogatunkowej, niepowtarzalnej i szytej w
Polsce – bierz, trenuj, sięgaj gwiazd. My pokochałyśmy je miłością absolutną i będziemy dbać, żeby takie kolekcje pojawiały się u nas regularnie!

Piękno i użyteczność? To motto tej Kolekcji.