Kolekcja BASIC

Ta kolekcja to jednokolorowe chusty w energetycznych kolorach z najbardziej podstawowego materiału. To klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody i do której jesteście przyzwyczajeni. Spośród wszystkich naszych materiałów ten powstaje w wyniku najmniej zaawansowanego procesu produkcyjnego i posiada stosunkowo prosty splot. Szarfy z kolekcji Basic posiadają optymalną grubość oraz rozciągliwość. Poziom rozciągu tych szarf oceniamy na medium co daje kolekcji Basic pięć gwiazdek wśród fanek długich, bezbolesnych spadków (bo im bardziej elastyczna szarfa tym mniej boli ;)

Szarfy z kolekcji Basic są uniwersalne. Sprawdzą się jako solidna podstawa dla wszystkich rozpoczynających treningi Aerial Silks, jak i starych wymiataczy, którzy nie jedną szarfę już zużyli.

Uniwersalność szarf z tej kolekcji to nie wszystko! Dobra jakość zawsze się obroni – to filary, którymi kierujemy się w ADAPRO. Każda nasza szarfa jest starannie wykończona: precyzyjnie przycięta po długości (bez widocznych dziurek po procesie produkcyjnym), a końce zostały potraktowane i overlockiem co chroni szarfę przed pruciem się i zaciąganiem aka „stare rajstopy”.

Jeśli tylko sobie zażyczysz na szarfie możemy wyhaftować logo, nazwę twojego Kluby czy imię przyszłej właścicielki!