Kolekcja ADAPRO

ADAPRO to nasza kolekcja szarf dla profesjonalistów. To właśnie na szarfach z tej kolekcji rozgrywane są zawody organizowane przez Federację ADA – zarówno Puchar Polski, jak i zawody dedykowane Maluchom trenującym wyczynowo, czyli ukochane Pierwsze Loty. Co ważne  – jeśli jesteś Organizatorem zawodów aerial i poszukujesz idealnej szarfy to puk! puk! Właśnie ją znalazłeś!

ADAPRO jest optymalna, zarówno do wykonywania elementów statycznych, jak i dynamicznych. W końcu stworzona przez z nas z myślą o osobach, które trenują wyczynowo, przygotowują się do zawodów, pokazów lub aerial to ich zawód.

„Biały – więcej niż kolor” to główne hasło tej kolekcji, zaprojektowanej przez nas i technologów (tak!), z której (trzeba to powiedzieć) jesteśmy więcej, niż dumni. Biel to nasza oznaka mistrzostwa, rzecz nieodzowna, kiedy trening jest dla Ciebie więcej, niż rekreacją i sposobem na nudne, niedzielne popołudnie. To szarfa dla prawdziwych aerialowych freaków.

Jeśli kochasz latanie i myślisz o nim na poważnie, albo masz dziecko, które na szarfie trenuje, śpi, a nawet spożywa poranną owsiankę, a do tego szykuje się na zawody – to jest wybór, który rekomendujemy.

Projektowana przez nas, szyta w Polsce. Uwielbiamy ją!

Szykujesz się do zawodów? A może znasz kogoś takiego i szukasz pomysłu na prezent? Wybierz szarfę akrobatyczną z kolekcji ADAPRO. Polecamy!